About / Hakkımda

Edit: Bu sayfayı açıp kendi hakkımda hiçbir şey yazmadığımı fark ettikten sonra kendime hem kızıp hem güldüm. Şimdi birazcık birşeyler yazayım dedim:)

Ben, 25 yaşında, kimileri için gençliğinin baharında, kimileri içinse çok yaşlıyım. Avukatım, aynı zamanda AÜ Özel Hukuk Anabilim Dalı’nda yüksek lisans yapmaktayım. İyi yemeğe, gezmeye, fotoğrafa, en çok da sevdiğim insanlara düşkünüm. Bazen çok umutlu, bazen de çok umutsuz, çoğunlukla mutlu kimi zaman da mutsuzum. Herkes gibi benim de içimde hem güzel hem çirkin, hem iyi hem kötü var. Bir de kötü huyum var ki herşeye çok meraklıyım! O yüzden blogum, şu veya bu blogu değil, tamamen kişisel bir blog. İçinde gezdiğim yerler de var, yediğim yemekler de, giydiğim kıyafetler de; bıkkınlıklarım sıkkınlıklarım da var heyecanlarım da.

Eğer blogumu sevdiyseniz, bana herhangi bir konuda fikrinizi paylaşmak için ulaşmak isterseniz;

E-mailim: evenstar.tr@gmail.com

Şimdiden çok teşekkürler!

O.

—-

Edit: I just realized that I published an “About me” page but I wrote nothing in it,so I got mad at myself and laughed at the same time.

I am 25 years old, lawyer, and a LLM Student in AU. I deeply love good food, sightseeing, photography and mostly the people I love. Sometimes, I’m full of hope, sometimes hopeless; mostly happy but rarely unhappy. Like everyone else there are good and bad, beauty and beast inside me. And I have a very bad nature as I’m so curious about everything! That’s why my blog is neither this nor that, it’s totally personal. I wrote about the places I visit, outfits that I wear; my boredom and thrills.

If you like my blog, and want to share anything with me;

My e-mail address: evenstar.tr@gmail.com

Thanks in advance!

O.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s