Sen De Elini Uzat

Biliyorsunuz arada sizlerle kulüpte yaptığımız toplum hizmeti faaliyetlerini paylaşıyorum. Sıklıkla değil, çünkü reklam yapar gibi olsun istemiyorum, ama emek verip yaptığımız güzel işleri de paylaşmazsam ihanet gibi oluyor, e canım siz de azıcık gönüllü oluverin! 🙂

1 Aralık Dünya AIDS Günü için her sene yaptığımız gibi güzel bir iş çıkaralım istedik, kesinlikle şans bizden yanaydı ki, daha bir gün önce “teknik olarak yetersiziz, çekemeyiz” dediğimiz kısa filmimizi çekmeyi kabul eden, sinemacı bir arkadaş çıktı karşımıza. Allah dedik, başladık çalışmaya. İki gün gibi çok kısa bir sürede çekimler bitti.Bu arada herkesin iş güç okul sahibi olduğunu ve ancak akşam geç saatlerde çekim için toplanabildiğimizi hesaba katarsanız yaklaşık 8 saatte falan çektik hepsini aslında. 2 gün de montaj ve diğer detaylar. Doktor arkadaşlarımıza danıştık, okuduk, araştırdık, yanlış bilgi vermek istemedik. Ama güzel bir iş olsun istedik, oldu da. İnşallah siz de beğenirsiniz.

Ha bir de, eğer twitterda, facebookta, kullandığınız sosyal ağlarda paylaşmak isterseniz, #sendeeliniuzat hashtagiyle bizi de bulun, biz de ordayız, istiyoruz ki filmimizde olduğu gibi elele verelim, elele verdikçe önyargılar azalsın, bilinçlendirelim.

Reklamlar

One thought on “Sen De Elini Uzat

  1. Geri bildirim: Gökkuşağı « A Little Bit Of All

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s